top of page

Divadelní představení Enigmatické variace na Dvorečku

Ve čtvrtek 20.6. se Dvoreček Dýšina promění na letní divadelní scénu! V netradičním prostředí pod širým nebem uvedeme psychologickou detektivku známého francouzského dramatika Érica-Emmanuela Schmitta v podání herců DJKT Martina Stránského a Jana Maléře. Vstupenky v prodeji na Dvorečku.

Divadelní představení Enigmatické variace na Dvorečku
Divadelní představení Enigmatické variace na Dvorečku

Čas a místo

20. 6. 2024 20:00 – 22:40

Dýšina, Nám. Míru 40, 330 02 Dýšina, Česko

O události

Michal Jančařík uvádí:

Éric-Emmanuel Schmitt

Martin Stránský, Jan Maléř

Detektivní komedie "Enigmatické variace" odhaluje tajemství mezi dvěma muži a nepřítomnou ženou většinou s humorem. Někdy ale i s puškou v ruce... Spád nevšedního dialogu napíná, mrazí i baví. A navíc překvapuje. Inteligentní, vtipný text plný nenadálých zvratů a tajemství vás brzy vtáhne a ozřejmí, proč je E.E. Schmitt nejhranějším francouzským autorem tohoto tisíciletí. Elektrizují výkony obou herců dávají tušit, že nejde o běžný divadelní večer. Tohle představení ve vás zůstane otištěno stejně jako tvář a hlas charismatického Martina Stránského a spousta originálních myšlenek, kterými je hra prošpikována.

Enigmatické variace mají nejen obsah v podobě jedinečně chytrého textu, formu v podobě výjimečné chemie dvou herců, ale navíc i koření v podobě probleskujícího humoru. Zprvu nenápadná, s každou minutou však gradující neuchopitelná síla  divadelní magie zvedá zpravidla na konci diváky ze sedadel... Zážitek!

Vstupenky v ceně 450 Kč k zakoupení v kavárně Dvoreček Dýšina.

Sdílet událost

bottom of page