top of page

Ochutnejte naše plněné slané buchty!

Kráva v buchtě, Prase v buchtě, Kachna v buchtě nebo Halloumi v buchtě. Naše nová specialita, která je poctivou, chutnou a výjimečnou českou variací burgerů. Hlavní náplň tvoří trhané, kvalitní a pomalu pečené maso nebo sýr Halloumi. Buchty zadělávané pivem pečemi sami.

Ochutnejte naše plněné slané buchty!
Ochutnejte naše plněné slané buchty!

Čas a místo

08. 4. 2024 20:17 – 11. 4. 2024 21:30

Dýšina, Nám. Míru 40, 330 02 Dýšina, Česko

O události

Kráva v buchtě - specialita Dvorečku, kterou ochutnáte jenom u nás! Slané „buchty“ sami pečeme z těsta zadělávaného plzeňským pivem. Náš postup dodává „buchtám“ pevnost i hebkost zároveň, mají skvělou chuť i samy o sobě. Hlavní náplň Krávy v buchtě tvoří trhané hovězí maso, které pomalu pečeme z výběrového hovězího masa z Vojenic. Kvalitní surovina, naše směs koření a dlouhá doba pečení jsou základem skvělé chuti šťavnaté masové náplně. Tu pak ještě zvýrazňují zapečený sýr cheddar a chipotle majonéza. S naším přílohovým salátem z hlávkového červeného a bílého zelí s mrkví máte na talíři kompletní, jedinečné jídlo s vyváženými chutěmi. Vychutnejte si naši poctivou, chutnou a výjimečnou českou variaci burgerů!

Naše plněné „buchty“ u nás můžete ochutnat také ve variantě Prase v buchtě, Kachna v buchtě nebo ve vegetariánské verzi Halloumi v buchtě.

Sdílet událost

bottom of page